wtorek, 11 marca 2014

Czuj czuj

Spotkałyśmy się, kiedy ja zakończyłam podróż swoich marzeń. Ona dopiero wyruszała. W wymarzoną, wyczekaną, zaplanowaną wędrówkę.

I tak wędruje do dziś.

Dziś wspólnie z dzieciątkiem, które swój roczek będzie miało za wiele miesięcy. I grupą przyjaciół, i ja w to wpadam bez reszty! Wierzę temu, co nie jest wielką instytucją, tylko dzieleniem się pasją. Z innymi. W miejscach, o których wolimy nie myśleć.

Bo w samej zmianie kontynentu nie ma nic nadzwyczajnego. Przynajmniej dla mnie. Ale już wyruszanie na spotkanie z Innym, z pełną gotowością i otwartością, co to spotkanie przyniesie... Z zaangażowaniem... Z poświęceniem wielu miesięcy przygotowań... I kiedy tym Innym jest dziecko... To z ulicy, to z obozu dla uchodźców. To ja się wzruszam. Dopinguję. Podążam. I wspieram, jak mogę.

Puszczam w świat.

Projekt Czuj Czuj.


O emocjach. Blisko mojego serca.

Rysunki dzieci z obozu dla uchodźców z Syrii; zebrali, opracowali i wydrukowali ludzie Czuj Czuj. Książka uczy nas emocji, Miron się zachwyca, a ja się cieszę, że mogliśmy pomóc.  

Można wesprzeć złotówką. Lub kilkoma.

Można śledzić.

Można się inspirować.

6 komentarzy:

 1. a ja naiwnie wierzę i w instytucje i ludzi i nic się nie uczę na błędach .....zajrzę poczytam na pewno:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wierzę w niektóre instytucje i wierzę w ludzi. Nie uważam tego za naiwność. Mało tego - mam czelność pielęgnować to w sobie. Wbrew wielu wydarzeniom... Ściskam:*

   Usuń
 2. witaj Kochana :) nie było mnie , nie było Ciebie- każda w innej podróży ale emocje pozytywne moje Ci przywiozłam - zachwyt nad każdym ludzkim dniem , zapomnienie , miłość , wolność - do Ciebie Kochana to przesyłam ♥ bo wiem ,że Lubisz :) buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana. Tęskniłam za Tobą. Cieszyłam się Twoją podróżą mimo tej ciszy. Czerpię z Twojej wolności. Lubię, Lubię, Lubię!!!

   Usuń
 3. Długo Cię nie było..ale widzę że warto było czekać:***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpiękniejsze co mogłaś mi napisać na powrót. O wartości. Czekania. :***

   Usuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz!